قالیشویی در حسینی - فردوس, مبل شویی در حسینی - فردوس

قالیشویی حسینی - فردوس, مبل شویی حسینی - فردوس ,قالیشویی حسینی - فردوس, مبل شویی حسینی - فردوس30 در صد تخفیف بیمه رایگان,(تلفن قالیشویی شعبه غرب تهران 02144337011 )(تلفن قالیشویی شعبه شمال تهران 02122069377 )(تلفن قالیشویی شعبه شرق تهران 02188614604 )(تلفن قالیشویی شعبه جنوب تهران 02166554205) آقای یزداندوست شبانه روزی کارگران مجرب,قالیشویی محدوده حسینی - فردوس, مبل شویی محدوده حسینی - فردوس, قالیشویی منطقه حسینی - فردوس, مبل شویی منطقه حسینی - فردوس,قالیشویی, مبل شویی,,ستشوی انواع موکت.پتو.پشتی.ملافه.پرده. موکت و مبلمان شرکت,,ستشوی انواع موکت.پتو.پشتی.ملافه.پرده. موکت و مبلمان ادارات,,ستشوی انواع موکت.پتو.پشتی.ملافه.پرده. موکت و مبلمان شرکت در حسینی - فردوس,,ستشوی انواع موکت.پتو.پشتی.ملافه.پرده. موکت و مبلمان ادارات در حسینی - فردوس,,ستشوی انواع موکت.پتو.پشتی.ملافه.پرده. موکت و مبلمان با نرخ اتحادیه ,روفوگری قالی شستشوی انواع فرش ماشینی ایرانی و خارجی در حسینی - فردوس,شستشویی انواع فرش های ماشینی ، دست بافت و تعمیرات فرش های قدیمی در حسینی - فردوس,شستشویی انواع فرش های ماشینی ، دست بافت و تعمیرات فرش های قدیمی منزل,روفوگری قالی شستشوی انواع فرش ماشینی ایرانی و خارجی منزل,شستشو با عاليترين و نازلترين قيمت مرمت فرش بازسازي ريشه زني و رنگ برداري انواع فرش , شستشویی انواع فرش های ماشینی ، دست بافت و تعمیرات فرش های قدیمی منزل در حسینی - فردوس,

قالیشویی و شستشوی انواع فرش و گلیم و مبل با تجهیزات مدرن ،سرویس سریع ، شستشوی مکانیزه و قیمت مناسب در همه مناطق تهران خدمت رسانی کنیم.
کارخانه قالیشویی و رفوگری مرکزی با ۳۰ سال سابقه درخشان دارای انواع ماشین الات و موادشوینده و با داشتن نیروهای توانمند در زمینه شستشویی انواع فرش های ماشینی ، دست بافت و تعمیرات فرش های قدیمی در خدمت هموطنان عزیز میباشد.
شستشو با اصول مذهبی و کر اسلامی
• دارای سرویس در سراسر نقاط
• تحویل ۴۸ ساعته
قالیشویی

خدمات قالیشویی

 1. خدمات تخصصی قالیشویی شستشوی انواع فرش دستبافت
 2. فرش اعلا و گل ابریشم وماهی
 3. شستشوی انواع فرش ماشینی ایرانی و خارجی با مدرن ترین دستگاه
 4. شستشو بدون چروک و بدون شکستگی فرش وآبگیری کامل بعداز شستشو
 5. ستشوی انواع موکت.پتو.پشتی.ملافه.پرده. موکت و مبلمان.
 6. روفوگری قالی
 7. .قایق.شیرازه.ریشه بافی با استاد کار.
 8. و با سرویس دهی شستشو با عاليترين و نازلترين قيمت مرمت فرش بازسازي ريشه زني و رنگ برداري انواع فرش منظم قالیشویی
 9. شستشو و تحویل ۲۴ الی ۴۸ساعته در خدمت شما عزیزان میباشد

خدمات قالیشویی

قیمت قالیشویی و تعرفه های قالیشویی

تعرفه خدمات قالیشویی در تهران : قیمت ها برای مناطق مختلف شهری تا 5 درصد ممکن است بیشتر شوند.

 1. اعلاشویی فرش دست بافت هر متر ۴۰۰۰ تومان
 2. شستشو با شامپو خارجی، فرش ماشینی هر متر ۳۰۰۰ تومان
 3. قیمت مبل شویی ، نیم پارچه ، هر ساعت کار ۰۰۰۰ تومان
 4. مبل شویی تمام پارچه ، با شامپو خارجی هر ساعت ۰۰۰۰ تومان
 5. هزینه سرویس قالیشویی برای متراژ بیش از ۳۶ متر رایگان است
 6. هزینه سرویس و ایاب و ذهاب ۴۰۰۰ تومان
 7. شستشوی فرش ماشینی ، هر متر ۲۵۰۰ تومان
 8. اعلاشویی فرش دست بافت هر متر ۴۰۰۰ تومان
 9. تعرفه قالیشویی در تهران برای شستشو با شامپو خارجی، فرش ماشینی هر متر ۳۰۰۰ تومان
 10. مبل شویی ، نیم پارچه ، هر ساعت کار ۰۰۰۰ تومان
 11. مبل شویی تمام پارچه ، با شامپو خارجی هر ساعت ۰۰۰۰ تومان
 12. هزینه سرویس برای متراژ بیش از ۳۶ متر رایگان است
 13. هزینه سرویس و ایاب و ذهاب ۴۰۰۰ تومان
 14. شستشوی فرش ماشینی ، هر متر ۲۵۰۰ تومان
 15. اعلاشویی فرش دست بافت هر متر ۴۰۰۰ تومان
 16. شستشو با شامپو خارجی، فرش ماشینی هر متر ۳۰۰۰ تومان
 17. مبل شویی ، نیم پارچه ، هر ساعت کار ۰۰۰۰ تومان
 18. مبل شویی تمام پارچه ، با شامپو خارجی هر ساعت ۰۰۰۰ تومان
 19. هزینه قالیشویی برای متراژ بیش از ۳۶ متر رایگان است
 20. هزینه سرویس و ایاب و ذهاب قالیشویی در تهران ۴۰۰۰ تومان

مراحل شتشویی قالیشویی

۱- خاک گيري قالي :

بوسیله دستگاه مخصوص و برای از بین بردن گرد و غبار که در بطن فرش باقی مانده است انجام میشود , وجود خاک در فرش باعث پوسیدگی میشود

۲- کر دادن قالیشویی :

برای از بین بردن نجاستهای احتمالی طبق ضوابط شرعی , در سالن مخصوص آب از زیر و روی فرش عبور داده میشود

۳- شستشوی قالیشویی :

فرش در سالن شستشو , بوسیله مواد شوینده مخصوص و مجاز ( که هیچگونه ضرری برای فرش ندارد ) از قبیل پودر و شامپو , زیر نظر متخصص و موافقت مشتری شسته میشود.

۴- ضد عفونی کردن قالیشویی :

در صورت نیاز فرش به ضد عفونی پس از مرحله شستشوی فرش زیر نظر متخصص با مواد ضد حساسیت ضد عفونی میشود

۵- آبگیری قالی قالیشویی :

بوسیله دستگاه تمام اتوماتیک ( که مانند خشک کن ماشینهای لباسشویی عمل میکند ) و با استفاده از نیروی گریز از مرکز انجام میگیرد.

۶- پرداخت و پرزگیری قالیشویی :

برای برخی از فرشهای دستبافت که پس از شستشو نیاز به پرداخت و پرزگیری دارند انجام میشود. ( فرشهای ماشینی نیازی به این مرحله ندارند )

تاید شویی , شامپو شویی ، اعلاء شویی ، دوبار شویی ، براق شویی ، ابریشم شویی ، رنگبرداری ، آهار ، رفوگری ، دارکشی ، پرزگیری ، ریشه بافی ، چرم دوزی ، شستشوی مبل و موکت

مبل شویی

مبل شویی

پروسه شستشوی مبل یا همان مبل شویی بسته به نوع پارچه مبل احتیاج به دقت فراوانی دارد.
بخار متصاعدشده از دستگاه بخارشوی به وسیله مقدار اندکی آب تولید می شود و همین حجم اندک باعث می شود رطوبت کم و بخار با حرارت بسیار بالا درون سطوح و درزها نفوذ کند و به تمیزی آنها منجر شود
این بخار معمولا برای سطوح هایپرآلرژن هم قابل استفاده است و چون در آن از هیچ ماده شوینده شیمیایی استفاده نمی شود، خطری برای مبتلایان به آلرژی در بر ندارد.حرارت بالای این بخار می تواند قارچ ها و باکتری های مبلمان را از بین ببرد و خانه تان را عاری از آلرژی کند.
شستن مبل با استفاده از شامپو فرش
در مورد استفاده از شامپو فرش برای نظافت مبلمان هم باید بگویم که این محصولات، آلودگی را درجا از بین می برند اما چون مبل پس از شامپو فرش کشیدن، دیگر آب کشی نمی شود و در آن باقی می ماند و خشک می شود، این می تواند باعث پخش ذرات آلودگی در سطح مبل شود.
پس بهتر است بعد از شامپو کردن مبل های تان، با یک بخارشوی یا جاروبرقی معمولی، ذرات آلوده روی مبل ها را از بین ببرید

خدمات ترمیم فرش و خشکشویی خدمات رفوگری قالی، شیراز قالی و کلیه خدمات خشکشویی مبلمان و موکت

خدمات قالیشویی شامل چیست؟

برخلاف چیزی که از نام این قالیشویی به نظر می‌رسد، آنها تنها در شستشوی انواع قالی و فرش تخصص ندارند.جدا از بسته‌بندی اصولی فرش‌ها برای انتقال به کارگاه (و سپس به خانه) که از خدمات ثابت هر قالیشویی خوب در تهران و شهرهای دیگر محسوب می‌شود، مهمترین سرویس‌های شرکت‌های معتبر در این بازار عبارت‌اند از:

ترمیم فرش

گاهی بهترین خدمات شستشو هم نمی‌تواند فرش یا قالی را مانند روز اول کند. در این صورت، این شرکت‌ها با خدمات ترمیم و بازسازی مانند رفوگری و رفع بیدخوردگی عمر تازه‌ای به فرش شما می‌دهند.رفوگری از مهمترین خدمات تخصصی این زمینه است، که طی آن بافت و ریشه فرش ترمیم می‌شود. برای اینکار نقش قالی مجددا طراحی شده و روی دار قالی ایجاد می‌شود.

لکه‌بری فرش

لکه‌بری یکی دیگر از سرویس‌هایی است که بسیاری از شرکت‌های قالیشویی معتبر به مشتریان خود ارائه می‌دهند. اگر فرش شما با رنگ‌های روغنی یا پلاستیکی آلوده شده باشد، این سرویس مشکل را برطرف می‌کند.لکه‌بری با پاک‌کننده‌های قوی و به گونه‌ای انجام می‌شود که بافت اصلی آسیب نبیند؛ به همین خاطر اینکار از خدمات تخصصی هر قالیشویی تهران محسوب می‌شود.

ریشه‌کشی فرش

اگر ریشه فرش‌ها آسیب دیده یا با گذشت زمان فرسوده شده‌اند، متخصصان با رفش و سیخ پودکش قسمت‌های آسیب‌دیده را جدا کرده و آنها را با ریشه نو جایگزین می‌کنند.اگر ریشه‌ها دچار بیدزدگی شده‌اند، توصیه می‌کنیم هرچه سریع‌تر از خدمات ریشه‌کشی استفاده کنید تا این آسیب به بخش‌های سالم هم سرایت نکند.

قالیشویی در محل

شستشوی فرش در منزل از جدیدترین خدمات این بازار، و همچنین از محبوب‌ترین سرویس‌های مراکز قالیشویی تهران است.در این سرویس کارکنان به محل مراجعه کرده، و فرش را همانجا تمیز می‌کنند. صرفه‌جویی در زمان و آب و کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل از مهمترین مزایای قالیشویی در محل است.

سایر خدمات

شستشوی موکت، مبل، پرده و چرم‌دوزی فرش از خدمات دیگر این شرکت‌هاست. چرم‌دوزی در اطراف فرش از حرکت آن روی سطح جلوگیری کرده و بافت آن را یکپارچه‌تر می‌کند.همچنین، عمر فرش را افزایش می‌دهد و مانع لوله یا تا شدن گوشه‌های آن می‌شود. در بخش بعد قیمت قالیشویی و عوامل تعیین‌کننده نرخ اتحادیه قالیشویی سال جدید را مرور می‌کنیم.

قیمت شستن فرش و خدمات قالیشویی چقدر است؟

باید توجه داشته باشید که نرخ قالیشویی ممکن است بسته به شهر و منطقه آن تفاوت‌هایی داشته باشد. با این حال، قیمت قالیشویی و خدمات مختلف آن از یکسری عوامل خاص تبعیت می‌کند، از جمله:

ابعاد فرش

مهمترین عاملی که قیمت شستشوی فرش را تعیین می‌کند، ابعاد آن برحسب مترمربع است. برای مثال، قیمت شستن فرش 12 متری از قالیچه‌ها (که مساحت کمتری دارند) بیشتر است.

نوع فرش

منظور از نوع فرش، فشردگی گره‌های آن است. هرچه شانه فرش بیشتر باشد، هزینه شستشوی آن بالاتر می‌رود. چون تاروپود فشرده‌تر به معنی مقاومت بیشتر در برابر پاک شدن لکه است.نرخ اتحادیه قالیشویی سال جدید برای فرش‌های دستباف، ابریشمی و نازک نیز بالاتر است. به دلیل مقاومت پایین آنها در برابر شوینده‌ها و روند شستشوی معمول، این فرش‌ها باید به روش خاصی شسته شوند.

متد و مواد شستشو

یک قالیشویی خوب در تهران یا شهرهای دیگر، به روش‌های گوناگونی از جمله بخارشویی، خشک‌شویی و شستشوی با آب داغ فرش‌ها را پاک می‌کند.جدرکنار روش شستشو، نوع مواد مصرفی (که از شوینده‌های شیمیایی خاص تا شامپو فرش را شامل می‌شود) هم در قیمت قالیشویی موثر هستند.

قالیشویی خوب از نظر مردم چه ویژگی هایی دارد؟

اگر تجربه افرادی را که از خدمات این حوزه استفاده کرده‌اند بررسی کنید، متوجه می‌شوید که اینها مهمترین ویژگی‌های یک قالی شویی معتبر است:

 1. بررسی دقیق فرش‌ها پیش از تحویل، جهت مطلع کردن مشتری از کلیه مشکلات و روش رفع آنها
 2. استفاده از مواد شوینده، تجهیزات و متد مناسب برای شستشو و خشک کردن هر فرش با کمک کارشناسان حرفه‌ای
 3. شستشوی جداگانه فرش‌های ماشینی و دستباف (برای جلوگیری از آسیب و رنگ پس دادن)
 4. تحویل دادن فرش بدون کوچکترین آسیب و در زمان توافق‌شده
 5. شفافیت در محاسبه قیمت قالیشویی و ارائه فاکتور رسمی
 6. پوشش و ارائه کلیه خدمات قالی شویی

تعدد شرکت‌های فعال در این بازار رقابت را شدیدا بالا برده و انتخاب بهترین قالیشویی برای افراد بسیار چالش‌برانگیز کرده است.

حتما شما هم مایل هستید شرکتی را انتخاب کنید که قیمت خدمات آن را دقیقا می‌دانید، از کیفیت سرویس‌های آن مطمئن هستید و ... «خدمت از ما» دقیقا چنین امکاناتی را فراهم می‌کند.

در وبسایت و اپلیکیشن این بازار آنلاین خدمات می‌توانید سفارش‌تان را رایگان ثبت کنید، قیمت پیشنهادی مراکز قالیشویی نزدیک به خود را ببینید، مجوزها و سوابق آنها را بررسی کنید.

همچنین، می‌توانید نظر مشتریان قبلی هر مجموعه را بخوانید تا نهایتا با اطلاعات دقیق و کامل بهترین قالیشویی تهران یا شهری دیگر را انتخاب کنید.

:Published Date:7/15/2024 11:03:33 PM
تلفن تماس فوری قالیشویی در حسینی - فردوس, مبل شویی در حسینی - فردوس